نمونه کار سئو

کارگروه اندیشه‌ورز هنرمندان در استان تشکیل شود

asdasd


استاندار لرستان گفت: کارگروه اندیشه‌ورز هنرمندان از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ساماندهی هنرمندان و کمک به توسعه و پیشرفت استان تشکیل شود.

به گزارش ایلنا، ابوطالب شفقت در نشست صمیمی با اصحاب فرهنگ و هنر ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع هنرمندان لرستان افزود: هنرمندان در خط مقدم جنگ نرم با دشمنان هستند.

استاندار لرستان با اشاره به اهمیت توجه بیشتر به حوزه فرهنگ و هنر تاکید کرد: کارگروه اندیشه‌ورز هنرمندان از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ساماندهی هنرمندان و کمک به توسعه و پیشرفت استان تشکیل شود.

شفقت افزود: این کارگروه در قالب کمیته‌های تخصصی در مورد مسایل مختلف و نیازهای هنرمندان چاره اندیشی خواهند کرد و پیگیری‌های لازم نیز از سوی برای حل مسائل هنرمندان انجام خواهد شد.

وی گفت: مجموعه نظرات و دیدگاه‌ها و پیشنهادهای اعضا فرصتی فراهم خواهد کرد که بیکاری، اشتغال و استفاده از ظرفیت‌های لرستان، به عنوان مسائل اصلی و کلیدی استان را با مشورت هنرمندان چاره‌اندیشی کنیم.

شفقت با اشاره به اهمیت حل مشکلات اساسی استان گفت: اگر فضای کسب و کار رونق پیدا کند، به صورت طبیعی جامعه به سمت استفاده از هنر پیش خواهد رفت و اقتصاد هنر نیز رونق پیدا خواهد کرد. 

استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت وجود پیوست فرهنگی در طرح‌های اقتصادی و عمرانی گفت: ‌دستگاه‌ها موظف هستند از هنرمندان به معنای واقعی کلمه استفاده کنند. طرح‌های اقتصادی عمرانی که پیوست فرهنگی ندارد، استفاده و وجود این پیوست ضروری است.

شفقت با بیان اینکه لازمه توسعه گردشگری توجه به فرهنگ هر منطقه است، گفت: توجه به موضوعات فرهنگی  و تقویت و ترویج فرهنگ بومی نقش موثری در توسعه صنعت گرشگری دارد.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا