سئو

۴ هزار واحد مسکونی روستایی و شهری در استان افتتاح می‌شوداستاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در سفر دوم ریاست جمهوری۴ هزار واحد مسکونی نهضت ملی روستایی و شهری در سطح استان به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامعلی حیدری شامگاه دوشنبه در نشست  هم اندیشی با اصحاب رسانه با اشاره به سفر دوم ریاست جمهور به استان، اظهار داشت: در پایان هفته رئیس جمهور با دو رویکرد افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های استانی و رویکرد حضور بین مردم به استان سفر می‌کنند.

وی با بیان اینکه پروژه‌های قابل بهره‌برداری در سفر رئیس جمهور ارزیابی و مشخص شدند، بیان داشت: تعداد ۳۰ پروژه در استان با ورود رئیس جمهور و هیئت همراه به بهره برداری می رسد.

حیدری با اشاره به اینکه پروژه آبرسانی به نیمی از استان یکی از پروژه های مهم استان است خاطرنشان کرد: پروژه سد غدیر از جمله پروژه‌های راکد بود بود که در دولت سیزدهم این پروژه سرعت گرفت و با تزریق اعتبارات و اولویت‌بندی، این پروژه تکمیل شد.

به گزارش ایلنا، رئیس جمهور در پایان هفته جاری جهت بازدید و افتتاح برخی از پروژه های عمرانی و دیدار مردمی به استان چهارمحال و بختیاری سفر خواهند کرد.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا