سئو

پاشازاده: استقلال بازی خودش را به حریف دیکته می‌کندپیشکسوت استقلال به تمجید از عملکرد این تیم پرداخت.

به گزارش گروه ورزشی ایلنا، مهدی پاشازاده درباره پیروزی دو بر صفر استقلال مقابل تراکتور اظهار داشت: استقلال فوق العاده خوب ظاهر شد. انتظاری که از تیم استقلال می‌رفت چیزی جز این نبود. ما در طول هفته‌های گذشته دیده بودیم که استقلال در مسابقات با انسجام ظاهر می‌شود و خودش را به حریف دیکته می‌کند. در این بازی هم توانست مقابل تراکتور یک فوتبال قدرتی و با برنامه را به نمایش بگذارد.

وی درباره عملکرد تیم تراکتور توضیح داد: تیم تراکتور یک تیم پر مهره است که انتظار می‌رفت بازی بهتری را به نمایش بگذارد اما مشخص شد که سرمربی اسپانیایی این تیم هنوز نتوانسته حال و هوای فوتبال کشورمان را خوب درک کند و با آن کنار بیاید.

وی افزود: فوتبال ما سبک و سیاق خاص خودش را دارد. بازیکنان در شرایطی می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند که سرمربی تیم رابطه درستی با آنها داشته باشد. ما در این دیدار دیدیم که تراکتور با وجود داشتن مهره‌های پرشمار و با تجربۀ سابق استقلال و پرسپولیس اما آن انسجام و هماهنگی کافی را نداشت.

پاشازاده درباره عملکرد استقلال در فاز تهاجمی گفت: متاسفانه باز هم بازیکنان استقلال در زدن ضربات آخر تا حدی کم دقتی می‌کردند. اگر این کم دقتی‌ها برطرف شود و بازیکنان با تمرکز بیشتری درون محوطه جریمه حریف به توپ ضربه بزنند، قطعاً نتایج بهتری هم برای این تیم رقم خواهد خورد.

مدافع اسبق تیم ملی و باشگاه استقلال درباره عملکرد ایمان سلیمی که در بازی‌های گذشته گل به خودی زده و در دیدار مقابل سپاهان مرتکب خطای دست و پنالتی شده بود خاطرنشان کرد: این قبیل اشتباهات برای مدافعان بزرگ جهان هم رخ می‌دهد و چیز عجیب و غریبی نیست اما ایمان سلیمی در این دیدار نشان داد که آمده بود تا تلافی کند. پرش خیلی خوب و ضربه دقیقش به توپ که منجر به گل شد ثابت کرد او انگیزه‌های زیادی برای این بازی داشت.

بازیکن سال‌های گذشته استقلال درباره بهترین بازیکن استقلال در این مسابقه گفت: قطعاً ایمان سلیمی یکی از بازیکنان خوب استقلال در این دیدار بود. سیدحسین حسینی هم عملکرد خوبی داشت که می‌توان گفت در خیلی از صحنه‌ها ناجی دروازه شد اما عملکرد گوستاوو بلانکو را نمی‌توان نادیده گرفت.

بازیکن جام جهانی رفته سال‌های قبل باشگاه استقلال افزود: این بازیکن که در این دیدار از ابتدا به میدان رفته بود ثابت کرد هرچه به لحاظ بدنی در شرایط بهتری قرار بگیرد و با تیم هماهنگ شود عملکردش هم بهتر خواهد شد. من پیش بینی کرده بودم که با قد و بالای خوبی که دارد و تایمینگ درستی که می‌تواند روی ضربات سر و پرش‌هایش داشته باشد حتماً به درد استقلال می‌خورد. او در این دیدار خیلی خوب و در خدمت تیم ظاهر شد.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا