سئو

والورده: نمی‌دانم چطور مسی را مهار کنم

ستاره تیم ملی اروگوئه اعتراف کرد که برای متوقف کردن کاپیتان حریف تیم ملی کشورش در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ کار سختی پیش‌رو دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از تجربه چند رویارویی مختلف با لیونل مسی در ال‌کلاسیکو، این هفته فرصتی دیگر برای فدریکو والورده ایجاد شده که خودش را مقابل ستاره سابق بارسلونا محک بزند.

هافبک رئال مادرید، به کشورش اروگوئه برگشته تا این تیم را در بازی‌‌های پیش رو در مرحله انتخابی جام جهانی 2026 همراهی کند و یکی از این بازی‌ها مقابل آرژانتین است، دیداری که ساعت 3 بامداد روز جمعه در ورزشگاه بومبونرای شهر بوئنوس آیرس برگزار خواهد شد.

فدریکو والورده درباره این بازی گفت: هرگز ندانسته‌ام که چطور باید مسی را مهار کنم و هرگز هم نتوانسته‌ام این کار را انجام دهم. من و او در ال‌کلاسیکوهای فراوانی برابر هم قرار گرفتیم و در آنها کاسیمرو برای مهار مسی واقعاً‌ کمک بزرگی بود و می‌دانست چطور او را کنترل کند که البته همیشه هم در انجام این کار موفق نبود. مسی شایسته احترام و یکی از بهترین بازیکنان دنیاست.

والورده درباره رویارویی تیمش با آرژانتین هم گفت: کلاس کاری و قدرت حریف‌مان را می‌‌دانیم این را هم خوب می‌دانیم که مسی چه بازیکنی است. او و هم‌تیمی‌هایش شایسته احترام هستند اما ما هم باید از پیراهن تیم‌‌مان دفاع کنیم.

یکی از اتفاقات جالب دیگر مصاف اروگوئه و آرژانتین، روبه‌رو شدن لوئیس سوارس با مسی خواهد بود. سوارس، مهاجم کهنه‌کار تیم گرمیوی برزیل توپ که گفته می‌شود در آستانه پیوستن به مسی در تیم اینترمیامی است، باید قبل از دوباره هم‌تیمی شدن با دوست صمیمی‌اش، تمام تلاشش را برای ناکامی او انجام دهد.

والورده درباره بازگشت سوارس به تیم ملی آرژانتین گفت: از اولین روزی که وارد تیم ملی شدم، سوارس یکی از آنهایی بود که همیشه درباره ارزش‌ها و معیارهای بازی در تیم ملی و رمز موفقیت در دنیای فوتبال مرا راهنمایی می‌کرد، البته راهنمایی‌های او محدود به بازی‌‌های ملی نمی‌شد. همیشه از حضور سوارس در تیم ملی و دیدن او در رختکن خوشحال می‌شوم. او یکی از ستاره‌‌های تیم ما و برای اروگوئه یک سمبل است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا