Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. کلید کش نباید عبارت خالی باشد. Please see Debugging in WordPress for more information. (این پیام در نگارش 6.1.0 افزوده شده است.) in /home/neginstu/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
لیگ برتر هندبال| شکست طلایی‌پوشان در پایتخت و تثبیت صدرنشینی صنعت مس کرمان – نگین استودیو

لیگ برتر هندبال| شکست طلایی‌پوشان در پایتخت و تثبیت صدرنشینی صنعت مس کرمان


هفته چهارم سی‌وششمین دوره لیگ برتر هندبال ایران با برگزاری دیدارهای نزدیک و حساس انجام شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفته چهارم سی و ششمین دوره لیگ برتر مردان ایرن با برگزاری ۶ دیدار، امروز دوشنبه 22 آبان ماه دنبال شد.

در حساس‌ترین دیدار این هفته فینالیست‌های فصل گذشته لیگ برتر یعنی تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با توجه به حواشی سال گذشته و حکم انضباطی در مورد میزبانی در زمین بی طرف، در دیداری پایاپای در سالن فدراسیون هندبال، به مصاف یکدیگر رفتند. در این دیدار حساس و تماشایی طلایی‌پوشان اصفهان موفق شدند نیمه اول را با برتری 16 بر 12 به پایان برسانند اما در نهایت شاگردان حمید صادق شاه‌نشین با تجربه بیشتر و‌بازی بهتر با نتیجه 27 بر 25 به پیروزی رسیدند.

تیم‌های پلیمر خلیج فارس خرم آباد و پرواز هوانیروز در هفته چهارم به رقابت پرداختند، بازیکنان پلیمر در نیمه اول با برتری 16 بر 14 به رختکن رفتند. در نیمه دوم تیم پرواز توانست برای دقایقی اختلاف خود را کم‌تر کند و از تیم حریف پیشی بگیرد اما در نهایت پلیمری‌ها با نتیجه 33 بر 31 بازی را به نفع خود به پایان رساندند.

در دیگر بازی هفته چهارم صنعت مس کرمان و سپاهان نوین اصفهان مقابل یکدیگر قرار گرفتند. شاگردان سید محمد موسوی این دیدار را با قدرت آغاز کردند و با برتری 14 بر 9 نیمه اول را به پایان رساندند. در دقایق پایانی نیمه دوم سپاهان نوین توانست اختلاف خود را کم‌تر کند اما در نهایت این بازی را با نتیجه 24 بر 20 واگذار کرد و با این نتیجه نماینده کرمان در لیک برتر هندبال جایگاه خود در صدر جدول رده بندی را تثبیت کرد.

پیکان خراسان در هفته چهارم بازی خوبی از خود مقابل تیم فرازبام خائیز دهدشت به نمایش گذاشت. نیمه اول این دیدار با نتیجه 12 بر 9 به نفع پیکان به پایان رسید. در نیمه دوم دهدشتی‌ها توانستند اختلاف خود را به حداقل برسانند. در نهایت تیم پیکان با گل لحظه آخری به پیروزی 25 بر 24 مقابل فرازبام دست پیدا کند و اولین پیروزی خود در لیگ سی و ششم را به دست بیاورد.

در دیگر دیدار مهم این هفته تیم گیتی پسند اصفهان با نفت و گاز گچساران به رقابت پرداختند، در نیمه اول شاگردان کیوان صادقی با نتیجه 16 بر 11 به رختکن رفتند. در نیمه دوم این بازی تیم گیتی پسند توانست اختلاف خود را بیشتر کند و با نتیجه 31 بر 23 به پیروزی برسد.

در آخرین دیدار هفته چهارم تیم‌های زغال سنگ طبس و آلومینیوم اراک به میدان رفتند. تیم زغال زنگ نیمه اول را با برتری 13 بر 11 به پایان رساند. در نیمه دوم تیم آلومینیوم نوانست به اولین پیروزی خود در هفته چهارم دست پیدا کند و با نتیجه 32 بر 26 این دیدار را واگذار کرد.

نتایج کلی هفته چهارم سی و ششمین دوره لیگ برتر مردان ایرن به شرح زیر است:

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان 25 – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون 27

فرازبام خائیز دهدشت 24 – پیکان خراسان 25

صنعت مس کرمان 24 – سپاهان نوین اصفهان 20

پلیمر خلیج فارس خرم آباد 33 – پرواز هوانیروز اصفهان 31

گیتی پسند اصفهان 31 – نفت و گاز گچساران 23

زغال سنگ طبس 32 – آلومینیوم اراک 26

جدول رده‌بندی تیم‌ها در پایان هفته چهارم سی و ششمین دوره لیگ برتر مردان ایرن به شرح زیر است:

1- صنعت مس کرمان – 8 امتیاز

2- زغال سنگ طبس – 7 امتیاز

3- گیتی پسند اصفهان – 7 امتیاز

4- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون – 6 امتیاز

5- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – 6 امتیاز

6- پلیمر خلیج فارس خرم آباد – 6 امتیاز

7- نفت و گاز گچساران – 2 امتیاز

8- پیکان خراسان – 2 امتیاز

9- فرازبام خائیز دهدشت – صفر امتیاز

10- سپاهان نوین اصفهان – صفر امتیاز

11- پرواز هوانیروز اصفهان – صفر امتیاز

12- آلومینیوم اراک – صفر امتیاز

هفته پنجم لیگ سی و ششم 29 آبان برگزار می‌شود.

پایان پیام/


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا