سئو

لوکاتلی پس از ترک اردوی ایتالیا: روزهای خوبی را پشت سر می‌گذاشتم

هافبک تیم فوتبال یوونتوس به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه قفسه سینه خروجی اجباری از اردوی تیم ملی ایتالیا داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با تشخیص پزشکان مبنی بر شکستگی یکی از استخوان‌های قفسه سینه مانوئل لوکاتلی، هافبک باشگاه یوونتوس اردوی تیم ملی ایتالیا را ترک کرد و نه تنها از همراه آتزوری در بازی‌های حساس پیش روی این تیم در مرحله انتخابی یورو 2024 باز ماند بلکه ممکن است بازی سه هفته دیگر یووه برابر اینتر در دربی ایتالیا را هم از دست بدهد.

آتزوری خودش را برای دو بازی مهم آماده می‌کند که اولین آنها در شهر رم برابر مقدونیه شمالی است و دیگری در شهر لورکوزن به عنوان زمین بی‌طرف برای رویارویی با اوکراین که دوشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد. لوکاتلی خودش را به اردوی آتزوری معرفی کرده بود اما پس از احساس درد در قفسه سینه و انجام معاینات و تصویربرداری‌های لازم مشخص شد که استخوان دهم قفسه سینه او ترک برداشته و به این ترتیب سرمربی تیم لوچانو اسپالتی به او اجازه ترک اردوی آتزوری را داد.

لوکاتلی درباره مصدومیتش در اینستاگرام نوشت: با اینکه این اواخر روزهای خوبی را پشت سر گذاشته‌ام، چاره‌ای جز پذیرش این مصدومیت ندارم. اینکه به خاطر این آسیب دیدگی دو بازی تعیین کننده را از دست می‌دهم، ناراحتی‌ام را بیشتر می‌کند. به محض اینکه بتوانم، برمی‌گردم.

طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، مصدومیت لوکاتلی جدی نیست اما با توجه به درد شدید ناشی از آن، بعید به نظر می‌رسد که او بتواند خیلی زود به میادین برگردد، هرچند این امکان وجود دارد که یوونتوس بخواهد با استفاده از داروهای مسکّن او را به دربی ایتالیا برساند. یوونتوس به سبب محرومیت‌های طولانی مدت پل پوگبا و نیکولو فاجولی با کمبود مهره در خط میانی مواجه شده است و به همین دلیل به حضور لوکاتلی نیاز مبرم دارد.

انتهای پیام/

 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا