جزئیات عرضه ۲۶ ملک سازمان خصوصی‌سازی در بورس کالا


جزئیات عرضه ۲۶ ملک سازمان خصوصی‌سازی در بورس کالا در قالب مولدسازی اموال و دارایی‌های دولت، مشخص شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سازمان خصوصی‌سازی با عرضه ۲۶ ملک در روزهای ۲۴ و ۲۷ آبان ماه در تابلوی املاک و مستغلات بورس کالای ایران، چراغ مولدسازی دارایی های دولت را روشن خواهد کرد؛ ۱۵ ملک روز چهارشنبه ۲۴ آبان و ۱۱ ملک دیگر ۲۷ آبان در تالار املاک و مستغلات بورس کالا عرضه می شود.

در همین زمینه رئیس سازمان بورس پیش از این گفته بود: بورس همه زیرساخت‌های خود را برای عرضه اموال مازاد دولت یعنی مولدسازی دارایی‌ها آماده کرده است. بعد از تصمیمات هیئت مولدسازی دارایی‌ها ما نیز به عنوان بستر عرضه این اموال آماده هستیم.

به گفته مجید عشقی‌، بورس همه زیرساخت‌های خود را برای عرضه اموال مازاد دولت یعنی مولدسازی دارایی‌ها آماده کرده است. در برخی از بخش‌ها نیازمند تدوین بخشنامه‌هایی بودیم که به سرعت تدوین شد. بعد از تصمیمات هیئت مولدسازی دارایی‌ها ما نیز به عنوان بستر عرضه این اموال آماده هستیم.

دولت با تشکیل هیئت عالی مولدسازی دارایی‌ها، نسبت به تشخیص اموال مازاد دستگاه‌های دولتی و استفاده بهینه از آن‌ها اقدام کرده و برخی از این اموال را به صورت عرضه مستقیم از طریق بورس کالا واگذار خواهد کرد.

* عرضه 26 ملاک سازمان خصوصی سازی در 24 و 27 آبان ماه

براساس اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران، سازمان خصوصی سازی قرار است ۲۱ دستگاه آپارتمان مسکونی و ۳ واحد مغازه و تجاری و ۲ دستگاه آپارتمان اداری-انتظامی را در تاریخ‌های ۲۴ و ۲۷ آبان از طریق تالار املاک و مستغلات بورس کالا به فروش برساند.

پذیرش این املاک پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و نود و ششمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۱۷ مهر در بازار فرعی برس کالا مورد تصویب قرار گرفته است.

مهلت بازدید طی روزهای کاری پس از انتشار اطلاعیه عرضه تا تاریخ عرضه و با ارائه درخواست کتبی و اخذ معرفی نامه از دفتر بازاریابی و واگذاری سهام و دارایی ها امکان پذیر است. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر جهت بازدید از املاک مذکور با شماره های ۸۳۳۳۹۵۱۵ و ۸۳۳۳۹۵۰۳ تماس بگیرند.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص املاک سازمان خصوصی می‌توانند به بخش بازار املاک و مستغلات سایت بورس کالا‌ مراجعه و پیوست هر یک از املاک را مشاهده کنند.

‌براساس مصوبه مولدسازی دارایی‌های دولت، این اقدام با هدف کمک به رشد اقتصادی و افزایش بهره وری اموال مازاد دولتی صورت خواهد گرفت.

پایان پیام/


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا