سئو

تاج: ایران کارخانه بازیکن‌سازی در فوتبال و فوتسال استرئیس فدراسیون فوتبال گفت: کشور ما کارخانه بازیکن سازی فوتبال و فوتسال است.

به گزارش ایلنا، مهدی تاج در مراسم بررسی روند استعدادیابی فوتسال که عصر امروز به صورت برخط با حضور روسای هیات‌های فوتبال در سرتاسر کشور و مسئولان کمیته و دپارتمان فوتسال برگزار شد، اظهار داشت: بسیار خوشحالم که از این قاب، چهره روسای هیات‌های فوتبال را می‌بینم. امیدوارم همچنان در مسیر رشد و توسعه فوتبال کشور موفق باشید. همچنین خوشحالم که در این نشست در خدمت حسین شمس و علی صانعی هم هستیم که حضورشان در فوتسال کشور همیشه باعث خیر و برکت بوده است.

وی ادامه داد: همانطور که احسان اصولی در آغاز جلسه اشاره کرد، روند توسعه در فوتسال کشور به خوبی پیش می‌رود و کیش کاپ مصداق بارزی از این موضوع است. وجود این استعدادهای بزرگ پیام مهمی برای ماست. وظیفه مان را سنگین و سنگین تر می‌کند. حتما این جدیت باید در هیات‌ها باشد که بازیکن در نقطه نقطه ایران عزیز دیده و شناسایی شود. بعد در مرحله سازندگی قرار بگیرد. از سوی دیگر در حال حاضر، فوتسال ما در 2 بخش آقایان و بانوان تیم اول آسیاست. از دید من، باید این را تعمیم بدهیم. تیم‌های پشتوانه برای فوتسال ملی اهمیت فراوانی دارند.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: کشور ما کارخانه بازیکن سازی فوتبال و فوتسال است. نکته دیگر اینکه؛ باید امکان آموزش برای هیات‌ها تسهیل شود و برنامه‌های کامل و جامعه وجود داشته باشد که این روند با قیمت ارزان به انجام برسد. این برنامه برای همه هیات‌ها باید باشد و به شکلی موضوع به انجام برسد که بتوانیم این برنامه جامع را در حوزه استعدادیابی تسری دهیم.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا