سئو

«بهزاد صدیقی» دبیر اجرایی انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران شد

سینماپرس: در حکمی از سوی محمد رحمانیان دبیر دهمین دوره‌ انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران، بهزاد صدیقی به عنوان دبیر اجرایی این دوره انتخاب و معرفی شد.

به گزارش سینماپرس، محمد رحمانیان بر اساس حکمی بهزاد صدیقی را به عنوان دبیر اجرایی دهمین دوره‌ انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران، انتخاب و معرفی کرد.

در حکم بهزاد صدیقی آمده است:

«با توجه به تجربیات ارجمند و معتبر جناب‌عالی در مدیریت و دبیری عرصه‌های فرهنگی، هنری و اجرایی و خدمات همیشه‌گی و مؤثرتان در تئاتر ایران‌زمین، به موجب این حکم، جناب‌عالی به عنوان دبیر اجرایی دهمین دوره‌ انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران منصوب می‌شوید. بدون تردید، حضور جناب‌عالی در پیش‌برد اهداف این دوره‌ و نیز در هر چه باشکوه‌تر برگزارشدن این رویداد ملی‌فرهنگی، افتخارآفرین و مؤثر خواهد بود. بهروزی همیشه‌گی جناب‌عالی را آرزومندم.»

بهزاد صدیقی نمایشنامه‌نویس، کارگردان، پژوهش‌گر تئاتر و سینما و استاد دانشگاه، از دوره‌های دوم تا نهم انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران، به عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری، دبیر اجرایی و در ۲ دوره نیز به عنوان دبیر این رویداد ملی فرهنگی بوده و هم اکنون نیز عضو هیات مدیره و سخنگوی کانون نمایشنامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران است.

دهمین دوره‌ انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران به دبیری محمد رحمانیان در سه بخش نمایشنامه‌های تألیفی، اقتباسی و ترجمه، توسط کانون نمایشنامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران در دی ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا