Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. کلید کش نباید عبارت خالی باشد. Please see Debugging in WordPress for more information. (این پیام در نگارش 6.1.0 افزوده شده است.) in /home/neginstu/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
از کار افتادن فعالیت همه بیمارستان‌های غزه تا 48 ساعت آینده – نگین استودیو

از کار افتادن فعالیت همه بیمارستان‌های غزه تا 48 ساعت آینده


وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در صورت نرسیدن کمکهای دارویی، پزشکی و سوخت همه بیمارستانهای غزه تا 48 ساعت آینده به حالت تعطیل درخواهند آمد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که فعالیت همه بیمارستانهای غزه تا 48 ساعت آینده به حالت تعلیق درخواهد آمد مگر اینکه طی ساعات آینده کمکهای پزشکی و درمانی به آنها برسد.

به گزارش خبرگزاری تاس، سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین گفته: اگر هیچ کمکی نرسد فعالیت همه بیمارستانهای نوار غزه طی 48 ساعت آینده تعطیل خواهد شد.

نیازهای فوری بیمارستانهای غزه شامل دارو؛ تجهیزات پزشکی و سوخت برای ژنراتورهای برق است.

نظامیان رژیم صهیونیستی از چند روز گذشته به بهانه حضور نیروهای حماس در اطراف بیمارستان الشفاء با تانک و خودروهای زرهی این بیمارستان را به محاصره درآورده‌اند.

این درحالیست که برخی از نوزادان در بخش آی سی یو به دلیل نبود اکسیژن و دیگر امکانات جان خود را از دست داده و جان دهها نوزاد دیگر در خطر است.

جنبش مقاومت حماس در غزه در بیانیه‌ای ادعاهای اسرائیل درباره حضور نیروهای مقاومت در اطراف بیمارستان الشفاء را رد و تاکید کرد که ما در اطراف این بیمارستان نیستیم.

پایان پیام/م


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا