طراحی منعطف و کاربر پسند

مهم نیست برنامه های مارا روی یک گوشی کوچک نصب کنید یا روی یک تبلت بزرگ، برنامه های ما طوری بهینه سازی شده اند که برروی طیف وسیعی از دستگاه ها به صورت مناسب اجرا شوند و ایجاد کننده ی یک حس خوب و کاربر پسند برای مخاطبین باشند.

ما در طراحی محیط کاربری از جدید ترین مفاهیم طراحی دنیا استفاده می کنیم تا تجربه کار با یک اپلیکیشن پارسی با استانداردهای جهانی را برای شما فراهم نماییم.

کد‌نویسی برنامه‌ها

تیم متخصص نگین استودیو با سال ها تجربه، با بهره گیری از استانداردها و متد های روز برنامه نویسی امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار شما را متناسب با توسعه و تحول کسب و کار شما فراهم می آورد.

ارایه سرویس های تحت وب ما، شما را از ارایه سفارشات خود به شرکت های مختلف بی نیاز کرده و سبب یکپارچگی نرم افزار ها می شود.ما با کد نویسی اصولی و بهینه تجربه ی یک اپلیکشن روان و پاسخگو را برای شما و مشتریانتان فراهم خواهیم کرد.

خدمات و پشتیبانی مستمر

تیم نگین استودیو بر اهمیت زمان در پروژه های شما واقف است و با تیم متخصص و دایمی خود با ارایه خدمات حتی در روزهای تعطیل آماده ارایه خدمات به کاربران خود می باشد.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تغییرات در کسب و کار خود بتوانید اپلیکیشن های خود را متناسب با نیاز روز و تکنولوژی های جدید بروز رسانی نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

2 نوع اپ رستوران وجود دارد که اپ ویزارد هر دونوع را ارائه می کند. اپ رستوران جهت دریافت سفارش در خود رستوران و اپ رستوران برای دریافت سفارش بصورت اینترنتی و یا اس ام اس.

طراحی اپلیکیشن سمینار و کنفرانس

طراحی نرم افزار اندروید و iOS کنفرانس و سمینار با امکانات بسیار خوبی مانند نام نویسی، پرداخت، زمانبندی، سخنرانان، محور ها، برگزار کنندگان و …

طراحی نرم افزار اندروید و iOS خبری

این نوع اپلیکیشن برای وبسایت های خبری و وبسایت هایی که محتوای مورد ارئه ای دارند مورد استفاده قرار میگیرند.

ساخت اپلیکیشن معرفی شرکت یا محصول

ساخت اپلیکیشن برای معرفی شرکت یا محصول به شکل آفلاین یا آنلاین از پنل مدیریت قدرتمند، مناسب شرکتها برای جایگزینی کا تا لوگ و CD مالتی-مدیا

اپلیکیشن بر اساس مکان فعلی موبایل

در این نوع اپلیکیشن اصل نرم افزار بر اساس موقعیت فعلی کاربر بوده و کاربران می توانند بر اساس موقعیت خود، سرویس دریافت کنند. مانند اپلیکیشن های تاکسی یاب و …

ساخت نرم افزار موبایل فروشگاه اینترنتی

اپلیکیشن فروشگاه اپ ویزارد جهت معرفی، search و فروختن محصولات بسیار مناسب است. خرید محصول آسان انجام می شود و کل اتفاقات در اپلیکیشن انجام می شود.

طراحی نرم افزار ios و اندروید بانک اطلاعاتی

در اپلیکیشن بانک اطلاعاتی، اطلاعات مورد نیاز شما می تواند از طریق پنل تحت وب قرار گرفته و از طریق اپلیکیشن قابل مشاهده و انجام عملیات مختلف را داشته باشد.

طراحی اپلیکیشن با ایده شما و انحصاری

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و ios بر اساس نیاز شما و بر اساس ایده شما به شکل اختصاصی برای اشخاصی که به دنبال ساخت نرم افزار به اختصاصی هستند.

فهرست