نمونه کار سئو

گازهای فلر پتروشیمی بندر امام به محصولات با ارزشِ افزوده‌ی بالا تبدیل شد/تشریح اقدامات زیست‌محیطی

آئین گرامیداشت هفته جهانی محیط زیست و نشست تخصصی روسای محیط زیست گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با حضور مدیرعامل پتروشیمی بندر امام و مدیران عالی محیط زیست کشور به میزبانی مجتمع پتروشیمی بندر امام برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندر امام، آئین گرامیداشت هفته جهانی محیط زیست و نشست تخصصی روسای محیط زیست گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با حضور انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندر امام، مدیرکل پایش محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست کشور، رئیس محیط زیست شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان و دیگر مدیران ارشد این حوزه به میزبانی شرکت پتروشیمی بندرامام برگزار شد.

در آئین آغاز به کار این همایش دو روزه مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام با تاکید بر پایداری در محیط زیست اظهار داشت: «ما در این رویدادهای زیست محیطی و در این نشست‌ها و گفت‌وگوها به دنبال پایداری هستیم. به دنبال این هستیم که کاری که روی زمین انجام می‌دهیم حال زمین را زیاد دستکاری نکند. ما باید اثر دستکاری خودمان را بر زمین کم کنیم. اگر عاقل هستیم باید این کار را انجام بدهیم و نشست امروز برای یادآوری مسئولیت به ما است. ما باید بیشتر به دیگران توضیح بدهیم که چه کار بهتری می‌توان انجام داد و این مسئولیت ما است.»

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا