نمونه کار سئو

لزوم تسریع در تعمیر و راه‌اندازی تنها دستگاه سی‌ تی‌ اسکن بیمارستان نظام مافی شوش

asdasd


خرابی یک ماهه دستگاه سی تی اسکن تنها بیمارستان شهرستان شوش و کرخه مشکلات عدیده ای برای مراجعه کنندگان به این بیمارستان ایجاد کرده است.

تعدادی از شهروندان شهرستان شوش و کرخه در تماس با خبرنگار ایلنا در خوزستان، گفتند: خرابی و فرسودگی دستگاه‌ سی تی اسکن، بیماران و مراجعه‌کننده کنندگان بیمارستان نظام مافی را با چالش جدی روبرو کرده است. یک ماه از خرابی این دستگاه سپری می‌شود و بیماران بیمارستان و مراجعه کنندگان که اغلب از شهرستان های شوش و کرخه هستند با دردسرهای ناخواسته مواجه شده‌اند.

یکی از این شهروندان با اعلام نارضایتی از شرایط به وجود آمده در بیمارستان نظام مافی، گفت: حدود یک ماه قبل بنا به دلایلی مسئولان پذیرش بخش سی تی اسکن با بیان اینکه دستگاه مورد نظر خراب شده است، از پذیرش بیماران امتناع کرده‌اند.

یک بیمار نیز می‌گوید: خرابی مکرر دستگاه سی تی اسکن بیمارستان این شهرستان باعث سرگردانی مراجعان و مشکل برای بیماران شده‌ است که تسریع در حل این مشکل ضروری است.

وی افزود: از کار افتادن تنها دستگاه سی تی اسکن بیمارستان نظام مافی در روزهای اخیر باعث شده است تا بیماران برای انجام سی تی اسکن در تنگنا قرار بگیرند و به ناچار به دیگر شهرهای اطراف مراجعه کنند.

این بیمار که برای انجام سی تی اسکن مراجعه کرده بود، گفت: با توجه به اینکه نیاز به سی تی اسکن دارم باید مسافت طولانی را برای انجام سی تی اسکن طی کنم که تحمل آن سخت و دشوار است.

در همین خصوص مسئولان بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان شوش با تایید این خبر به خبرنگار ایلنا گفتند: پیگیر موضوع هستیم و امیدواریم این مشکل در هفته‌های آینده برطرف شود.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا