نمونه کار سئو

فراهم بودن بسته‌های سرمایه‌گذاری در فرودگاه بندرعباس

asdasd


مدیرکل فرودگاه های استان هرمزگان با اشاره به بسترهای مناسب سرمایه‌گذاری و تردد تاجران به استان هرمزگان، از فراهم بودن فرصت سرمایه‌گذاری در این بخش فرودگاه‌ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندرعباس، جمشید دلفاری مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان گفت: با توجه به موقعیت استراتژیک استان هرمزگان و واقع شدن این استان در منطقه تجاری و تسلط بر تنگه هرمز که گذرگاهی حیاتی برای خاورمیانه است و ظرفیت‌های تجاری، صنعتی، شیلاتی، نظامی و همچنین پتانسیل‌های نفتی و فولادی موجود در این استان، بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاران است.

وی ادامه داد: در همین راستا فرودگاه‌ها نیز دارای ارزش بسیاری هستند که می‌تواند  در جهت توسعه و رفاه حال سرمایه‌گذاران گام بردارند.

دلفاردی بیان داشت: از همین رو فرودگاه بندرعباس نیز بسته‌های سرمایه‌گذاری را ایجاد کرده است تا سرمایه‌گذاران بتوانند از ظرفیت‌های فرودگاه نیز استفاده کنند.

وی با اشاره بسته‌های سرمایه‌گذاری شاخص، گفت: در حال حاضر شاخص‌ترین بسته‌های ما در فرودگاه شامل: (ایجاد ترمینال لجستیک در فرودگاه بین المللی، احداث مجتمع اقامتی، تجاری و تفریحی برای مسافران و تجاران، احداث پمپ بنزین و مجتمع خدماتی، احداث باشگاه ورزش‌های هوایی در بندرعباس و لنگه و سالن تشریفات CIP) است.

مدیرکل فرودگاه هرمزگان اضافه کرد: از دیگر فرصت‌های سرمایه‌گذاری ترمینال کارگو در فرودگاه بندرعباس است زیرا مجوزهای لازم آن صادر شده است و سرمایه‌گذاران به سرعت می‌توانند با سرمایه‌گذاری در این بخش، مشغول فعالیت شوند. که زمینی به وسعت 12 هزار مترمربع برای آن در نظر گرفته است. همچنین برآورد اولیه هزینه‌های آن حدود 400 میلیارد تومان است و ساخت پروژه به مدت دو سال پیش‌بینی شده است.

وی بیان کرد: برای مجتمع خدمات رفاهی که برای مردم عزیز هرمزگان و مسافران در نظر گرفته شده است، زمینی به مساحت 5 هزار مترمربع در نظر گرفته شده است و اعتبار برآورد شده اولیه آن 52 میلیارد تومان است و ساخت پروژه به مدت یک سال پیش‌بینی شده است.

دلفاردی با اشاره به ترددهای فراوان سرمایه‌گذاران به استان، اشاره کرد: همانطور که اشاره شد استان هرمزگان بستر مناسبی جهت سرمایه‌گذاری است از همین روز ما در مجموعه فرودگاه‌ها سالن تشریفات CIP را جهت سرمایه‌گذاری در نظر گرفته‌ایم که اعتبار برآورد شده اولین آن 30 میلیارد تومان است. مساحت این پروژه 3 هزار متربع مربع و مدت زمان ساخت آن یک سال پیش‌بینی شده است.

وی همچنین افزود: باشگاه ورزش‌های هوایی نیز در شهر بندرعباس و بندرلنگه فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری است. که متراژ در نظر گرفته شده برای این پروژه 10 هزار مترمربع است. زمان ساخت آن برای راه‌اندازی اولیه یک سال و اعتبار آن 1 همت پیش‌بینی شده است.

مدیرکل فرودگاه‌های هرمزگان، بیان داشت: همچینن در رابطه با سرمایه‌گذاری در فرودگاه‌های کشور، نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری، 4 تیرماه در سالن اجلاس تهران برگزار می‌شود. فرودگاه بندرعباس نیز در این نمایشگاه حضور دارد و از سرمایه‌گذاران دعوت می‌کند تا از غرفه این مجموعه نیز دیدن کنند.

گفتنی است، هدف از برگزاری و حضور در این نمایشگاه، ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری، تسریع در روند قراردادها و مجوزها است.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا