نمونه کار سئو

زیرگذر شورا- شهید بهشتی ارومیه زیر بار ترافیکی رفت

asdasd


در آستانه عید سعید قربان، پروژه زیرگذر شورا -شهید بهشتی(شهدای خدمت) طی مراسمی افتتاح و زیر بار ترافیکی رفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در آستانه عید سعید قربان با حضور استاندار آذربایجان‌غربی، نمایندگان مردم شهرستان ارومیه در مجلس، فرماندار، اعضای شورای شهر، شهردار ارومیه، مسئولان ادارات و نهادهای اجرایی پردژه زیر کذر شورا_شهید بهشتی افتتاح شد و زیر بار ترافیکی رفت.

حسین مهدی زاده شهردار ارومیه در مراسم افتتاح پروژه زیر گذر شورا_شهید بهشتی گفت: مطابق مطالعات طرح جامع حمل و نقل و ترافیک و مصوبات شورای ترافیک آذربایجان‌غربی جهت روانسازی ترافیک دو کریدور مهم ترافیکی شمالی جنوبی و کریدور غربی شرقی ساخت زیرگذر شورا- شهید بهشتی اجرا شد.

مهدیزاده با بیان اینکه، این زیر گذر  به طول ۳۴۲ متر و عرض ۱۸ متر و با مساحت عرشه یک هزار و ۲۰۰ متر مربع  آجرا شده است گفت: حجم خاکبرداری این پرپهژه  ۳۰ هزار متر مکعب بود.

شهردار ارومیه تعداد شمع های بکار برده شده در این پروژه را ۱۹۰ شمع و در بیشینه عمق ۲۵ متری عنوان کرد و گفت: کل سطح آسفالت ۱۶۰۰۰ مترمربع با برآورد اولیه ۸۹۰ میلیارد ریال در ۲۹ شهریورماه سال ۱۴۰۲ کلنگ‌زنی و وارد فاز اجرا شد.

مهدیزاده عنوان کرد: با بهره‌برداری از زیرگذر شورا- شهید بهشتی مشکل ترافیک در محدوده این زیرگذر رفع شده و با تحقق این مهم شاهد صرفه‌ جویی در مصرف سوخت، کاهش آلودگی‌‌های هوا، صوتی و بصری همچنین رفاه شهروندان خواهیم بود.

شهردار ارومیه در خاتمه تصریح کرد: همچنین امروز همزمان با افتتاح زیر گذر شورا_شهید بهشتی ۱۰ دستگاه اتوبوس بازسازی شده با اعتباری بالغ بر ۱۱۴ میلیارد ریال وارد چرخه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ارومیه شد.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا