نمونه کار سئو

افتتاحیه رسمی ستاد جوانان مسعود پزشکیان در اصفهان

asdasd


افتتاحیه رسمی ستاد جوانان دکتر مسعود پزشکیان، نامزد ریاست جمهوری در محل این ستاد در میدان جلفا برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، افتتاحیه رسمی ستاد جوانان دکتر مسعود پزشکیان، نامزد ریاست جمهوری از ساعت ۱۹ امروز یکشنبه ۲۷ خردادماه با حضور دکتر نعمت‌الله اکبری استاد دانشگاه اصفهان، رئیس سابق سازمان برنامه‌وبودجه اصفهان و حسین نورایی نژاد، قائم مقام حزب اتحاد ملت در محل این ستاد در میدان جلفا برگزار می‌شود.

مسعود پزشکیان متولد ۷ مهر ماه ۱۳۳۳ در مهاباد و هم اکنون نماینده مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو است. او سابقه نمایندگی در ادوار هشتم، نهم، دهم (نایب رئیس) و یازدهم مجلس و همچنین سابقه فعالیت به عنوان وزیر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دولت هشتم (اصلاحات) و ریاست بیمارستان قلب شهید مدنی تبریز را در کارنامه سوابق خود دارد.

پزشکیان دارای مدرک دکترای حرفه‌ای پزشکی و تخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همچنین فوق تخصص جراحی قلب از دانشگاه علوم پزشکی ایران است.

وی پیشتر دو مرتبه برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری در دوره‌های یازدهم (سال ۱۳۹۲) و سیزدهم (سال ۱۴۰۰) نام نویسی کرده بود که در سال ۱۳۹۲ پیش از اعلام اسامی افراد احراز صلاحیت شده، به نفع آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی دیگر داوطلب نامزدی این انتخابات از ادامه حضور در رقابت‌های انتخاباتی انصراف داد و در سال ۱۴۰۰ نیز از سوی شورای نگهبان احراز صلاحیت نشد.

ستاد جوانان دکتر مسعود پزشکیان در خیابان نظر میانی، میدان جلفای اصفهان واقع شده است.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا