سئو

اطلاع‌رسانی برنامه‌های سفر رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری به شکلی دقیق انجام شود

ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری پیگیری برخی مسائل و مشکلات اجرایی طرح‌های اولویت‌دار استان در بازه‌ سفر اول تا شکل‌گیری‌ سفر دوم با حضور رئیس جمهور را هم متذکر شد و گفت: لازم است اطلاع‌رسانی برنامه‌های سفر به شکلی دقیق و با استفاده از شیوه‌های جدید انجام شود تا عموم مردم در جریان رویدادها قرار گیرند.

غلامعلی حیدری ۲۲ آبان در جمع خبرنگاران چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان در پایان هفته جاری، اظهار کرد: اهالی رسانه و خبرگزاری‌ها به واسطه دانش سواد رسانه‌ای، باید تهدید دشمنان را به فرصت تبدیل کنند. 
وی افزود: چهارمحال و بختیاری هشتمین مقصد دور دوم سفرهای‌ رئیس جمهور به استان‌هاست و این سفر در حالی اتفاق می‌افتد که بر اساس نوبت و قرار گرفتن استان در رده ۲۳ سفرهای‌ دور نخست باید سفر دوم در حوالی خرداد یا تیر سال آینده شکل می‌گرفت. 
وی اقدامات انجام شده از جمله حضور وزرا در شهرستان‌ها و تاثیر بازدیدهای میدانی‌ برای رفع مشکلات و هم چنین ایجاد وفاق و همدلی میان‌ مردم و مسئولان را از مزایا و برکات سفر دوم رئیس جمهور به استان دانست.
حیدری پیگیری برخی مسائل و مشکلات اجرایی طرح‌های اولویت ‌دار استان در بازه‌ سفر اول تا شکل‌گیری‌ سفر دوم با حضور رئیس جمهور را هم متذکر شد و تصریح کرد: لازم است اطلاع‌رسانی برنامه‌های سفر به شکلی دقیق و با استفاده از شیوه‌های جدید انجام شود تا عموم مردم در جریان رویدادها قرار گیرند.
وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور در این سفر دیداری‌ عمومی با مردم چهارمحال و بختیاری خواهند داشت، گفت: مردم این استان همواره در صحنه‌های مختلف حضوری پررنگ داشته‌اند و بدون‌ شک در این سفر نیز با استقبال خود، صحنه‌ای چشمگیر برای بازتاب‌ در عرصه ملی و بین‌المللی رقم می‌زنند.
حیدری با بیان اینکه امید می‌رود بهترین بهره‌برداری‌ها از سفر دوم اعضای هیات دولت به استان برای مردم انجام شود، اظهار کرد: نقش رسانه‌ها در این امر بسیار مهم است تا آنچه به نفع مردم و پاسخی به درخواست‌های آن‌هاست‌ را بازتاب دهند، به همین جهت فردا جلسه‌ای با مصوبات ویژه درباره استان در نهاد ریاست جمهوری برگزار می‌شود که نتایج جلسه متعاقباً اعلام خواهد شد. 
استاندار چهارمحال و بختیاری جذب ۹ همت در سال ۱۴۰۱ را کار جمعی و جهادی  و سفر دوم ریاست جمهوری را امری مهم برای پرکردن خلاء های استان دانست. 
وی با اشاره به محدود بودن فصل کار استان، افزود: حمایت از پروژه‌های نیمه تمام و پیمانکارهای پروژه‌های سطح استان باید در سفر در نظر گرفته شود. 
استاندار با اشاره به اطلاعات مرکز آمار ایران گفت: با توجه به ارقام منعکس شده، استان چهارمحال و بختیاری رشد هشت پله‌ای در نرخ بیکاری و رشد ۲۰۰ درصدی در صادرات غیر نفتی را داشته است.
وی پیش‌بینی اعتبار زیرساخت‌های فرهنگی دور دوم سفر ریاست جمهوری را بالاترین مبلغ در بین استان‌ها بیان کرد و از این موضوع ابراز امیدواری کرد.
حیدری با تاکید بر اطلاع رسانی عادلانه، توجه ویژه به پروژه‌های پیشران تحول آفرین کشوری موجود در سطح استان از جمله پروژه راه آهن را مهم دانست.
استاندار چهارمحال‌وبختیاری در پایان از گسترش زنجیره ارزش، توجه به زیرساخت‌ها و تجارب موفق استان از جمله شهرک بادام در حاشیه سفر ریاست جمهوری خبر داد. 
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا