سئو

اسفندیاری‌فر: تیم‌مان پتانسیل قهرمانی را دارد/ در مرحله پایانی شاهد کشتی‌های زیبایی خواهیم بود

سرمربی تیم گروه ملی فولاد می‌گوید که به باشگاه‌شان قول قهرمانی نداده اما تیم اهوازی پتانسیل قهرمانی لیگ برتر کشتی فرنگی را دارد.

ایرج اسفندیاری‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اینکه علاوه بر ایمان محمدی که رسما برای همراهی تیم اهواز در لیگ برتر قرارداد بسته، از ملی‌پوش دیگری در مرحله پایانی لیگ برتر بهره خواهند گرفت؟، اظهار داشت: با خوزستانی‌های تیم ملی فرنگی پویا دادمرز، مهدی محسن‌نژاد، ایمان محمدی، دانیال سهرابی، علیرضا مُهمدی و امین میرزازاده قرارداد کاری داریم، اما از بین آنها فعلا با ایمان محمدی برای حضور در لیگ برتر قرارداد بسته شده و احتمالا در حال بررسی شرایط هستیم تا باتوجه به حساسیت مرحله پایانی لیگ، می‌توانیم از کدام نفرات استفاده کنیم.

 

سرمربی تیم گروه ملی فولاد اهواز که تیمش در مرحله ضربدری باید با رعد پدافند مبارزه کند، درباره دو کشتی پایانی پیش روی تیمش تصریح کرد: همیشه مرحله نیمه‌نهایی حساسیت‌های خاص خودش را دارد. علاوه بر آن، شنیدیم که دانشگاه آزاد قم قدرت اصلی خودش را برای مرحله پایانی گذاشته و نماینده شیراز هم که تیم خوبی است و کشتی‌گیران خوبی را به خدمت گرفته است. قطعا مرحله پایانی لیگ، شاهد کشتی‌های زیبایی خواهیم بود.

اسفندیاری‌فر در مورد شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر امسال گفت: ما قول قهرمانی به باشگاه ندادیم، اما همه تلاش‌مان این است که بتوانیم مسابقات را با قهرمانی به پایان برسانیم. تیم ما پتانسیل اول شدن را دارد.

وی با تاکید بر اینکه برنامه‌های تیم ملی در اولویت تیم گروه ملی فولاد بوده، عنوان کرد: درست است که بچه‌های ما تقریبا همه خوزستانی هستند ولی بحث ملی برای ما از اهمیت زیادی برخوردار بود و اغلب بچه‌ها درگیر بحث سهمیه المپیک و اردوی تیم ملی هستند اما از آنها استفاده نکردیم.

این مربی خوزستانی درخصوص اینکه پیش از این عنوان شده بود سعید عبدولی سرمربی گروه ملی فولاد است، گفت: من از روز اول نمی‌خواستم ورود کنم، اما قرار شد کار را با هم پیش ببریم. سعید هم در کنار ماست و کمک می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا