نمونه کار سئو

استقرار یک فروند بالگرد برای اطفاء حریق در استان

asdasd


مدیرکل مدیریت بحران استان از استقرار یک فروند بالگرد برای اطفاء حریق و هلی‌برد نیروها‌، امکانات و تجهیزات به مناطق صعب‌العبور توسط مدیریت بحران کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی پازوکی روز پنجشنبه بیست و چهارم خرداد ماه در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی  و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان، به آتش‌سوزی‌های اخیر در مراتع و جنگل‌های برخی مناطق استان اشاره و اظهار کرد: یک فروند بالگرد برای اطفاء حریق و هلی‌برد نیرو، امکانات و تجهیزات به مناطق صعب‌العبور توسط مدیریت بحران کشور در استان مستقر شده است.

وی افزود: با توجه به گزارش‌های منابع‌طبیعی و جهاد کشاورزی دو مورد از آتش‌سوزی‌ها بر اثر رعد و برق در مناطق کوهستانی بود و سایر حریق‌ها به دلیل عامل انسانی رخ داده که متخلفین شناسایی و از طریق دستگاه قضا با آنها برخورد می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان با بیان اینکه طی شبانه‌روز گذشته ۶فقره آتش‌سوزی منابع‌طبیعی در شهرستان‌های کوهدشت و چگنی اتفاق افتاده است، گفت: به دلیل گستردگی مناطق طبیعی و جنگل‌های استان اطفا حریق تنها از طریق همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی، نیروهای لشگری، نهادهای مردمی و همیاران طبیعت و محیط زیست امکان‌پذیر است.

وی از گستردگی و حجم آتش‌سوزی در سرطرحان کوهدشت و فلاوند چگنی خبر داد و افزود: مدیریت بحران و منابع طبیعی استان پس‌از فراخوان عمومی بلافاصله نیروهای عملیاتی در سراسر استان سازماندهی و توسط فرمانداران کوهدشت و چگنی به مناطق مورد نظر اعزام شدند.

پازوکی تصریح کرد: اکنون عملیات اطفا حریق همچنان ادامه دارد که پس از پایان کار و پایش منطقه حجم خسارات اطلاع‌رسانی خواهد شد.



انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا