نمونه کار سئو

آمادگی استان با 772 شعبه اخذ رای از مردم با 315 شعبه سیار

asdasd


رئیس ستاد انتخابات استان زنجان از آمادگی 772 شعبه برای اخذ رای از مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان زنجان خبر داد و گفت: از این تعداد ۳۱۵ شعبه به صورت سیار خواهند بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، ابولفضل رفیعی، امروز  با بیان اینکه در مجموع در۱۴۳۸ نقطه و مکان رای گیری انجام خواهد شد، گفت: محل استقرار شعب ثابت در همان محل هایی خواهد بود که ، فرآیند اخذ رای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انجام گرفت.

رئیس ستاد انتخابات استان، با بیان اینکه اخذ رای در انتخابات ریاست جمهوری این دوره به صورت تعرفه کاغذی برگزار خواهد شد، در کنار آن دستگاه احراز هویت نیز وجود دارند، ادامه داد: در راستای مشارکت حداکثری و سهولت اخذ رای از مردم همیشه در صحنه استان، تغییری در تعداد شعب اخذ رای نسبت به انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی داده نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان، گفت: در قانون انتخابات ریاست جمهوری با اصلاحیه‌ای که انجام شده، واجدین شرایط فقط با دو مدرک هویتی شامل شناسنامه یا کارت ملی می توانند رأی بدهند

رفیعی، با بیان اینکه آموزش عوامل اجرایی انتخابات در سطوح مختلف آغاز شده است، افزود: مجریان و دست اندرکاران انتخابات استان و هیئت های اجرایی با همکاری هیئت‌های نظارت در تلاش هستند تا انتخاباتی در شان مردم شریف و همیشه در صحنه استان برگزار کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان، افزود: بیش از 13000 نفر به عنوان دست اندرکاران برگزاری انتخابات در شعب انتخاباتی به صورت مستقیم در استان حضور دارند و به غیر از عوامل اجرایی و نظارتی در جهت صحت برگزاری انتخابات ، بازرسانی از سوی وزارت کشور و استانداری پیش بینی شده است.

رفیعی، همچنین به ابلاغ ماده 68 قانون انتخابات ریاست جمهوری به کلیه دستگاه های اجرایی و نظارت بر عدم جانبداری کارمندان دولت در وقت اداری و ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی یا عمومی اشاره کرد و گفت: طبق این قانون انجام هر گونه فعالیت تبلیغاتی از تاریخ اعلام رسمی اسامی نامزدها له یا علیه نامزدهای ریاست جمهوری از میز خطابه نمازجمعه و یا‌هر وسیله دیگری که جنبه رسمی و دولتی دارد ممنوع است.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا